Facebook Fotoğraf Beğendirme Hilesi

Fotoğraf Beğendirme Hilesi

Facebook fotoğraf beğendirme hilesi hizmetimiz ile fotoğraflarınızın beğenisini yükseltiyoruz. Güzel pozlar vermek için dakikalarca belki saatlerce uğraşıyorsunuz ve facebook'a mükemmel fotoğraflar yüklüyorsunuz ama fotoğrafınız beğenilmiyor mu? Anındabeğeni.com fotoğraf beğeni hizmeti ile fotoğrafınızın beğenisini yükseltirken hesabınızın güvenliğini riske atmıyor. Genelde yeni fotoğraf yüklediğimizde arkadaşlarımıza "kanka pp beğenirmisin", "kardeşim profil fotoğrafımı beğenir misin?", "yeni foto attım beğensene" tarzında cümleler kurarız. Arkadaşlarınızın fotoğrafınızı beğenmesini beklemek yerine hile yaparak saniyeler içinde hızlıca beğeni kazanabilirsiniz. Anında beğeninin sunduğu fotoğraf beğendirme hilesini sadece birkaç saniye içinde kullanabilirsiniz. Beğendirmek istediğiniz fotoğrafı seçip miktarı yazdıktan sonra en geç 30 saniye içinde beğeniler hesabınıza yansıtılır. Kullanıcılarının %90' ının türk olduğu fotoğraf beğendirme hilesi ile fotoğraflarınızın beğenisi arttıkça fotoğrafınızı beğenen kullanıcıların arkadaşlarıda fotoğrafınızı görür. Bu sayede görünürlüğünüz ve etkileşiminiz artar.

Nasıl Kullanırım?

Facebook fotoğraf beğendirme hilesini kullanabilmeniz için paylaştığınız fotoğrafın "Herkese Açık" olması gerekmektedir. Profil fotoğrafı veya kapak fotoğrafı beğendirmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Herkese Açık Profil Bilgileri ayarını Herkese açık olarak ayarlayın.

Eğer Takipçi ayarlarınızdan Herkese Açık Profil Bilgileri ayarını Herkese açık olarak ayarlamazsanız profil fotoğrafı ve kapak fotoğraflarınızı beğendiremezsiniz.

Hesabınıza zarar vermeyen beğeni hilesini kullanabilmeniz için tek yapmanız gereken şey sisteme giriş yapmak. Sisteme giriş yaptıktan sonra hizmete erişmek için menüden fotoğraf beğeni panelini seçip istediğiniz fotoğrafa size verilen krediyi aşmamak şartıyla istediğiniz miktarda beğeni gönderebilirsiniz.

Hesabım Kapanır mı?

Hesabınızın kilitlenmemesi veya kapanmaması için elimizden gelen her şeyi yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Her gün değişen Facebook algoritmasına uygun olarak sistemi her gün düzenliyoruz ve facebook beğeni hilesi işlemi uygularken hesabınızın kapanmamasını sağlıyoruz.